Turistika říjen 2018: POCHOD ČESKOBRODSKÁ PADESÁTKA  15 km

Vážení rodiče, ahoj turisťáčci.

Několik informací k turistice. Během kroužků hrajeme různé hry, soutěžíme, sportujeme a snažíme se co nejvíce chodit do přírody. Když je velmi špatné počasí zůstáváme v MDDM. Za všechny hry sbíráme body.  V pololetí a na konci školního roku máme vyhodnocení. Jednou až dvakrát do měsíce máme akce o sobotách a nedělích. Tyto akce nejsou povinné a mohou se jich zúčastnit i děti, které nechodí do kroužku turistiky.  Program výletů dostane každý, kdo chodí na kroužek, je na nástěnce MDDM a na internetových stránkách. www.mddmuvalydo2018.eu

Cena výletů je pro děti z turistických kroužků levnější /děti platí zápisné/. Je nutné dětem zařídit  LÍTAČKU!!!
Při těchto výletech používáme turistické deníky /děti je dostávají na prvním výletě/, kam si děti nechávají zaznamenat ušlé kilometry a lepí turistické vizitky. Po každých ušlých 50 km s turisťáčkem se dostává nějaká odměna. Tento deník nemá omezenou dobu platnosti a může se používat i při soukromých akcích.

Na výlety do batohu nezapomínat na pláštěnku /ne deštník/, vhodnou obuv a oblečení, dostatek pití a jídla. Na akcích turisťáčku nás doprovází Dana Konečná a Jana Šveňhová. Podrobné informace ráda dodá Olina Procházková 602681878.


SOBOTA 6.10.2018
POCHOD ČESKOBRODSKÁ PADESÁTKA  15 km
Pochod Český Brod-Tuchoraz-Přehvozdí-Zahrady-Český Brod. Odjezd v 8.27 hod., sraz u nádraží v 8.10 hod., příjezd v 15.36 hod. Cena pro turisťáčky 60 Kč, ostatní 90 Kč. Oblečení a obuv dle počasí. Jídlo a pití. Nezapomenout turistický deník !!!

 

Začátek akce: 6.10.2018 08:10