Novinky 2011

KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK 2012 PLNÝ ?TĚSTÍ A POHODY VÁM PŘEJÍ V?ICHNI Z NA?EHO DOMEČKU

Vážení rodiče,

provoz v MDDM končí 16.12.2011 a opět bude zahájen v úterý 3.1.2012.
Je doplněna fotogalerie Radka Navrátila o prosincové akce. Děkujeme

Jsou doplněny nové články V.Procházky,J.Pospíšilové, P.Nováčka a A.Navrátilové z prosincových akcí

Úvalské povídky aneb jak se míchá kaše

15.12. v 18 hodin je uzávěrka příjmu prací do této literární soutěže .

Vánoční šachový turnaj v MDDM Úvaly

11. 12. se v MDDM Úvaly koná vánoční turnaj v rapid šachu (2×15 minut na partii), předpokládaný konec je nejpozději ve 14 hodin a rádi v něm uvítáme šachisty všech generací i výkonností! Můžete se přihlásit i na místě do vyčerpání kapacity hracího sálu). Startovné je 50,- Kč.

Srdečně zveme na Vánoční taneční cenu MDDM Úvaly

Zahájení soutěže je 11.12. v 10 hod. v sokolovně Úvaly. Dopoledne soutěží kategorie mini a děti, odpoledne od 13 hod. děti moderní tanec sóla, dua a kategorie juiorů a dospělých. Tanečníkům přejeme hodně úspěchů.

Andělské zvonění

2.prosince byla zahájena vánoční výstava výtvarné sekce MDDM. Je to snad nejkrásnější výstava, jakou jsme v domečku měli. Pokud jste ji ještě neviděli, máte možnost do 8.12. od 9:30 do 11:30 a od 13:00 do 17:00 .

Namaluj Ježíškovi stromeček

2.prosince bylo v 17 hodin v tanečním sále MDDM slavnostní vyhlášení vítězů vánoční výtvarné soutěže, jejímž garantem je malířka Ladislava Pechová. Výsledkovou listinu a více o průběhu akce najdete v sekci články.

Výsledkovou listinu VV soutěže Dopravní prostředky

najdete v sekci články, fotografie ve fotogalerii Radka Navrátila.

Prosinec v MDDM

Máme za sebou spoustu vydařených akcí . Fotografie některých z nich najdete ve fotogalerii Radka Navrátila

Tohle je ta nejsmutnější zpráva .

12. listopadu srazil neznámý řidič našeho webmastera Kubu Procházku, který bohužel zemřel. Je nám to všem strašně líto, Kubu jsme měli rádi a bude nám moc chybět.

Co je u nás nového ?

Prázdninová “Expedice Kožlí” se vrátila v pořádku, pěkně si to všichni užili, pochvalu zaslouží celý Olčin tým i děti. Přichází již první obrázky do soutězí “Dopravní prostředky” a “Nakresli Ježíškovi stromeček”, máme obrovskou radost z prvních zaslaných povídek do literární soutěže “Úvalské povídky aneb jak se míchá kaše”, jako v minulém roce si tanečníci připravují nové vlasní choreografie na “Vánoční cenu MDDM Úvaly” a hudebníci pilně cvičí na vánoční vystoupení. V keramické dílně vznikají krásná dílka a celý domeček se připravuje na adventní akce. A abych nezapomněla, je doplněna fotogalerie 2011. A to je asi tak všechno. Krásný listopad všem přeje ředitelka Jana Pospíšilová

Vánoční soutěž MDDM Nakresli Ježíškovi stromeček

Milé děti, každé z Vás, které rádo kreslí a maluje, se může zapojit do vánoční soutěže „Nakresli Ježíškovi vánoční stromeček“. Stačí jen vzít větší čtvrtku a pastelky, vodové barvy či voskovky a nakreslit stromeček pro Ježíška. Do obrázku vytvořeného zcela podle Vaší fantazie pak z plakátku, který je v listopadovém ?ivotě Úval, můžete vystřihnout a nalepít figurku Ježíška. Můžete Ježíškovi namalovat i hračky, dárečky , stoleček s jídlem, prostě jak uznáte za vhodné.Obrázek odevzdáte do 28. 11. 2011 v MDDM Úvaly. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje včetně telefonu. Jestliže nemáte listopadové vydání ?Ú, najdete obrázek vpravo v sekci připravujeme. Ti nejlepší malíři z Vás budou oceněni 2. 12. v MDDDM v 17 hodin patronkou soutěže malířkou Laďkou Pechovou. Krásné nápady Vám přeje Jana Pospíšilová

Expedice Kožlí byla zahájena 25.10. v 18.30.

Přejeme všem dětským i dospělým účastníkům a jejich hlavní vedoucí Olče Procházkové samé krásné zážitky a modré nebe nad hlavou 🙂

Dokumentaci výstavy k 20.výročí TS RYTMUS uvidíte

v doplněné fotogalerii Radka Navrátila. Děkujeme autorovi za vydařené fotografie.

Fotografie výtvarných děl z Úletu můžete díky Romanu Kuruczovi vidět na

http://www.ouvaly.cz/2011/10/23/tak-trochu-ulet-v-mddm-uvaly/

Úvalské povídky aneb jak se míchá kaše

Oddělení estetiky MDDM vyhlašuje literární soutěž pro autory všech věkových kategorií. Pravidla soutěže zde.
V sekci původní literární tvorba najdete nový příběh autorky Anny Struskové.

Gratulujeme našim reprezentantům na MS v Gratzu

Honza ?oupalík a Marcel Havrda získali v obrovské konkurenci na mistrovství světa v Electric Boogie krásné 4. místo. Chlapci, děkujeme za úžasnou reprezentaci TS, domečku, Úval a ČR.

Výsledková listina TURNAJE V RAPID ?ACHU 15.10.

Díky anonci v Regionu se turnaje zúčastnili mladí i starší šachisté z širokého okolí, dokonce pan Diviš byl až z Brna
Kategorie dospělých :
1.Libor Diviš, 2. Petr Slavík, 3.Kamil Munia, 4.Jiří Lacman,5. Nikola Beljasin, 6. Petr Nováček

Kategorie juniorů: 1. Jan Tuška , 2. Michal ?etka a David Ruda, 3. Filip Fík a Lukáš Saturka
Další turnaj „Vánoční cena MDDM „ je naplánován na 11.12.2011

VÁNOČNÍ CENA – taneční soutěž

propozice a přihlášku k taneční soutěži naleznete v sekci Soutěže MDDM

Děkujeme za nádherné fotky Radka Navrátila z oslav 20.výročí TS RYTMUS v Salesiánském divadle,

které najdete ve fotogalerii dole pod odkazem externí fotogalerie .

3.10. začínají všechny kroužky. Už se na vás těšíme.

Oslavy 20.výročí založení TS RYTMUS se vydařily….

V pátek proběhlo představení v Salesiánském divadle, v sobotu byla v MDDM zahájena výstava za přítomnosti představitelů města Úvaly a zahraničních hostů, odpoledne se v Kačenčině školičce představili tanečním vystoupením mistři světa Radek Brusch, Dominik Matulka, David Procházka a vicemistr Ondra Brusch,současní finalisté ME Marcel Havrda a Honza ?oupalík , vystoupily mažoretky, streetová formace a byla premiéra dokumentárního filmu Lubomíra Krupky 20 let TS RYTMUS MDDM ÚVALY.

Všechny ještě srdečně zveme do Galerie MDDM do síně slávy, která do 29.9.2011 prezentuje diplomy, fotografie, poháry a medaile našich 4 mistrů světa a dalších 9 finalistů mistrovství světa a mistrovství Evropy z TS RYTMUS MDDM Úvaly během uplynulých 20 let. Uvidíte i výstavu kronik MDDM , kostýmů a fotografií.

Zítra 23.9.začínají oslavy 20.výročí založení TS RYTMUS, srdečně všechny zveme. Info vpravo

Volná místa, dodatečná nabídka kroužku orientálních tanců pro děti a kroužky zrušené

do sekce “KROU?KY” byly doplněny nabídky volných míst do kroužků. Byl také aktualizován rozpis tanečních kroužků.

Vzhledem k nenaplněnosti kroužků se ruší v pondělí od 13 – 13.45 hod. artefiletika s Evou ?ubrtovou ,DISKO RYTMUS I v úterý v 16.30-17.30 , průprava nesoutěžní 2 s A. Navrátilovou ve čtvrtek od 13.30-14.30 hodin.Děti z tohoto kroužku se mohou přehlásit na stejný kroužek, který začíná o hodinu později. Dále rušíme kroužek průprava nesoutěžní 1 v termínu úterý 17.30-18.30hod. s A. Navrátilovou a místo něj nabízíme kroužek nový: orientální tance pro dívky ve věku 6-9 let s lektorkou Hanou Hainzovou, cena 500 Kč na pololetí.

V případě, že si vyberete z naší nabídky volných míst , můžete rezervaci provést telefonicky, ale zapsat se musíte do čtvrtka 29.9.2011.

Úlet 2011 se vydařil. Svatý Petře, moc děkujeme….

Krásný den, talentovaní vystavující, nadané autorky povídek , dobrá muzika,dokonalý zvukař,hojně navštívený workshop, videokavárna, chutné občerstvení a návštěvníci, kteří neprudí a přišli si Úlet užít . Všude skvělá nálada, vstřícnost … Zkrátka bylo dobře. Ostatně se můžete podívat ve fotogalerii, sekce oddělení pro kulturu a mládež. Úlet 2011 je za námi, a? žije Úlet 2012 :-))))

TAK TROCHU ÚLET

Informace k zápisu a zahájení činnosti kroužků

Zápis do kroužků MDDM bude probíhat v termínu od 13.9. do 15.9. každý den od 8.00 do 18.00 hodin. Zápis bude 15. uzavřen, bude vyhodnocen rozřazovací konkurz streetových disciplin tanečního oddělení a ve středu 21. budou na našich webových stránkách zveřejněna případná volná místa v jednotlivých zájmových útvarech. Činnost kroužků začíná v týdnu od 3.10.

Je doplněn rozpis všech kroužků .

Rozpis kroužků tanečního odd. bude ještě aktualizován dle časových možností lektorů vysokoškoláků.

Info pro rodiče předškolních dětí

Vážení rodiče, MDDM letos kroužky pro předškolní děti neotevírá,orientuje se na děti školního věku a mládež.
Aktivity pro děti do 6 let přebírá Fitcentrum Mamut, Kačenčina školička / tam je zápis 7.9. od 13.do15. hod./ a Rodinné centrum, ve kterých některé kroužky vedou lektorky,které znáte z našeho domečku. Určitě budete uspokojeni, nabídka je opravdu široká.
Samé krásné dny vám přeje ředitelka MDDM Jana Pospíšilová

Výstava malířky Laďky Pechové Doma je nejlíp III

potrvá do čtvrtka 8.9.2011. od 8-12 a od 13-16 hodin. Uvidíte nádherné ilustrace a knížky pro děti s autorčinými obrázky. Více o paní malířce i výstavě najdete v sekci články.

Konkurz do přípravky TS RYTMUS

Doplňujíci konkurz do přípravky TS Rytmus pro děti od 5 do 6 let bude ve čtvrtek 8.9. od 14,00 hodin a do TS Rytmus Modern Dance pro děti od 7 let od 16,00 hodin v MDDM.

Letos bude otevřen i soutěžní streetový soubor Rytmus pro děti, zájemci ve věku 8-10 let – pokročilí tanečníci se mohou účastnit výběru do tohoto kroužku v pátek 9.9. v MDDM od 15:00 hodin. Tento kroužek povede David Procházka a bude pracovat v pátek od 16:00 hodin.
Druhý soutěžní kroužek Street Dance povede Katka Nováková v pondělí od 17:00 hodin a přihlásit se mohou bez konkurzu děti, které k ní již loni chodily.

Rozpisy všech kroužků budou aktualizovány 12.9. až budu vědět rozvrhy vysokoškoláků.
Ved. TO Alena Navrátilová

Zápis do kroužků bude v MDDM od 13. do 15.9.
od 8 do 18 hodin

Na základě podnětů rodičů a zkušeností z minulých let bude zápis až v polovině září. Děti již budou mít ve škole ustálený rozvrh hodin, naši vedoucí kroužků, kteří studují na vysokých školách také, a tím pádem se nebudou muset dělat žádné úpravy v rozpisech.

Konec prázdnin se blíží a podle meteorologů bude krásně / a to i v září /. Tak užívejte sluníčka , mějte se moc hezky a a? se vám daří.
Už se na vás těšíme 🙂 Jana

Prázdniny jsou v plném proudu ,

9 táborů máme úspěšně za sebou a 2 tábory nás ještě čekají. V MDDM se pilně pracuje, stavební firma Kroutil opravuje hrubé nedostatky stavebních prací firmy Aš-et z r. 2002 a havarijní stav terasy.
Do konce srpna by mělo být vše hotové a tak vás 13.- 15. září při zápisu uvítáme v novém. Hezký zbytek prázdnin, pohodu a sluníčko vám přejeme my z MDDM.

Jsou doplněny fotogalerie a najdete i nové články…….

V Úvalech se opět hrálo ochotnické divadlo…….

11.5. 2011 jsme my z drama?áčků MDDM hráli v Úvalech na hřišti pod sokolovnou divadelní představení Pět pohádek. Moc nás potěšilo, kolik přišlo diváků a tak se nám hrálo lépe a radostněji, obzvláš? když se malí i velcí návštěvníci bavili, smáli a tleskali a Jana s námi byla spokojená. Příště s námi budou hrát i dospěláci 🙂

Den plný her

11.6.2011 na hřišti pod sokolovnou odstartoval DEN HER. Trasa vedla okolo školy, přes potok,
procházkou kolem Výmoly a rybníku zpět na hřiště. Cestou děti potkaly patnáct stanoviš? a plnily dvacet jedna úkolů. Milým zpestřením bylo vystoupení Ivety Dupalové a jejího pejska .
Počasí nám přálo, černé mraky a déš? vydržely až do neděle, a tak jsme si ten den plný her všichni opravdu užili.

4.6. se uskuteční v Salesiánském divadle v Praze Taneční akademie

Přijďte se podívat, jak vypadají taneční vystoupení našich dětí v divadle. Více informací viz plakát nebo na tel.607124578

Nezapomeňte, že dnes – 3.6. je v MDDM v 17.30 vernisáž

Je tu velmi neobvyklá kompozice výstavy artefaktů všech členů výtvarné a keramické sekce MDDM. Opravdu se ocitnete v tajemném lese plném skutečných stromů , trav a květin, mezi kterými najdete originální brouky, skřítky, zvířata a víly. Stěny zdobí obrázky, výšivky…. Prostě si to nenechte ujít.

1.6. se v MDDM uskutečnil koncert dětí z hudebních kroužků

Galerie byla zcela zaplněna a kytaristé z Ivčiných kroužků a flétnisté a kytaristé z kroužků Petrových předvedli 1,5 hodinové vystoupení.

21.5. budeme v MDDM od 15 hod. cestovat s Jirkou Lehejčkem po Mongolsku

MDDM ÚVALY VYHLA?UJE ?ACHOVÝ TURNAJ V RAPID ?ACHU V KATEGORII DOSPĚLÝCH

v sobotu 21.5.2011 v 16.00 hodin v MDDM Úvaly .
Max. počet hráčů je 12. Přihlášky na tel. 281981934

Fotozprávy…

Fotozprávy z akcí pro všechny naleznete zde

Volná místa na LT Hedvábná stezka

ještě zbývá 8 volných míst na LT Hedvábná stezka. 16-30.7.2011 v Jindrově. Cena 4500,- Hl. vedoucí A. Navrátilová a M. Sismilich.

30.4.v 17.30 h nastartujte koš?átka, vezměte partnera, děti a hurá na hřiště pod sokolovnou,

kde mají slet čarodějnice a hraje jim k tomu country kapela Kolegové Už se na vás těšíme. Za všechny kolegyně vrchní čarodějka Jaňulína

29.4. – den, kdy se bude tančit všude


Jsou ještě volná místa na kurz” Jarní tvoření ubrouskovou technikou decoupage” v sobotu 9.

Můžete se ještě přihlásit na tel. 281981934. Cena je 120 Kč.

Výsledky výtvarné soutěže na téma LÉTÁNÍ

Soutěže se zúčastnilo celkem 86 soutěžních prací , porota v čele s akad.sochařkou Miloslavou Kaňkovou vyhodnotila vítězné práce a udělila několik čestných uznání.

I.věková kategorie do 5 let
1.místo Matěj Trapek
2.místo Tomáš Zoubek
3.místo Petra Kuklová
čestné uznání: Eva Poláčková, Elizabet Bulíčková, Richard Havlík

II.věková kategorie 6-9 let
1.místo Tomáš a Lukáš Kvasničkovi
2.místo Adam Němec
3.místo Natálie Matějková
čestné uznání: Matěj Ira, Marek Fík

III. věková kategorie 7-15 let
1.místo Václav ?olc
2.místo Matěj Němec
3.místo Vláďa Urban
čestné uznání: práce školní družiny Z? Úvaly, ZPr? Úvaly, M? Kollárova Sluníčka

Soutěžní práce si jejich autoři mohou vyzvednout v MDDM

BŘEZNOVÉ NOVINKY

V regionální soutěži „ Řemesla Polabí“ pořádané MDDM Čelákovice se zúčastnilo 225 výrobků příznivců lidové tvorby a řemesel. Mám ohromnou radost, protože naše děti získaly celkem devět ocenění . Je úžasné, že svěřenci našich lektorek Jany Kubešové a Ivy Pospíšilové se v dnešní uspěchané době dokáží věnovat téhle činnosti vyžadující mimo jiné trpělivost , přesnost a vytrvalost a že máme dobré lektorky a šikovné děti potvrzuje i výsledková listina. Gratulujeme všem :-)))
.
Drátování – III. věková kategorie.
1.místo Lukáš Krob.
2.místo Marie Machačová
3.místo Veronika ?veňhová

Košíkářství – III.věková kategorie
1.místo Barbora Podstatová
3.místo Michaela Merčáková

Užitková tvorba – III. věková kategorie
1.místo Marie Machačová – perníčky
2.místo Veronika ?veňhová – čarodějnice ze šustí
3.místo – Michaela Merčáková – andělíček ze šustí

Paličkovaná krajka a jiné zpracování nití
1.místo Barbora Bednarčíková – vyšívané slůně

5.3. se v úvalské sokolovně bavilo 304 dětí a dospělých na karnevale pořádaném v duchu Madagascaru. Fotografie již jsou ve fotogalerii a možná se tu najdete. Kapela Kolegové hrála pěkně od podlahy a hodnocení nádherných masek porotcům zamotalo hlavy. Vzhledem k tomu, že „ Dlouhý“ Petr se na vše díval z výšky a byl předsedou poroty, lze konstatovat, že se hodnotilo s patřičným nadhledem. Organizátorky si v maskách zvířat z Madagascaru užily potní lázně a bez možnosti periferního vidění se orientovaly docela dobře. Dětem i rodičům se karneval líbil, nám taky, ale v příštím roce si uděláme pohodlný karneva l v pyžamech a bačkůrkách. Tak už si můžete chystat róbu…

O taneční soutěži Českolipský zvoneček se dá říci : přijeli jsme, viděli jsme a zvítězili… Blíže vám sdělí své dojmy v podrobném článku vedoucí tanečního oddělení Alena Navrátilová, která si může přičíst další z řady úspěchů.Gratulujeme :-)))

Olča Procházková se svým lektorským týmem a dětmi prožila dvě úžasné soboty ,jejich turistický deníček se plní a začínají být opálení. Vracejí se plní zážitků a počasí je letos ještě nevyšplouchlo, tak nevím, jaký to mají pakt se sv. Petrem :-))))

11.3. se v galerii MDDM sešlo téměř sto přátel a příznivců tvorby našich čestných občanů- prof.ing.arch. Miroslava Masáka, akad.mal. Vladimíra Vondráčka a akad.sochařek Miloslavy Kaňkové a Hany Benešové na jejich společné výstavě pořádané kulturní komisí města Úvaly a MDDM Úvaly. Zazněl tu krásný zpěv talentovaného Martina Vydry , který ještě umocnil dojem z jedinečných artefaktů. A bylo tu opět dobře.

MDDM děkuje svým sponzorům …
paní Běle Kroupové za 10 000 Kč , které použijeme na vybavení MDDM, panu Blahůškovi za 10000 Kč na kostýmy pro TS Rytmus a manželům Kubálkovým za 1000 Kč také pro naše malé tanečníky.
Moc si vaší pomoci vážíme.

Jana Pospíšilová

Společná výstava děl výjimečných osobností čestných občanů Úval

MDDM Úvaly a kulturní komise Rady města Úvaly si Vás dovolují pozvat na vernisáž společné výstavy děl
akad.soch.Hany Benešové,
akad.soch.Miloslavy Kaňkové,
prof. ing. arch. Miroslava Masáka
akad. mal. Vladimíra Vondráčka

11.3.2011 od 18 hodin v galerii MDDM v Úvalech, V. Nováka 372

Na vernisáži vystoupí Martin Vydra – zpěv

Výstava Ing. Karla Pokorného se vydařila. Více článek a fotodokumentace

Nabídka letních táborů

Všem zájemcům o letní tábory oznamujeme, že v letošním roce pro velký zájem rozšiřujeme nabídku letní prázdninové činnosti, budeme pořádat 4 pobytové a 7 příměstských táborů, prakticky pokryjeme celé prázdniny. Ještě dolaďujeme pronájmy a konkrétní nabídka bude zveřejněna na našich stránkách a v MDDM 1.3.2011, dále vyjde i v ?ivotě Úval. Přihlášky na tábor si vyzvedněte osobně a pouze vyplněná přihláška je pro nás závazná. Toto opatření je kvůli nezávazné blokaci míst. Chceme spravedlivě vyhovět co největšímu počtu našich dětských klientů. Tak a? se vám léto s námi vydaří. Jana Pospíšilová

MISTROVSTVÍ ČR V ELECTRIC BOOGIE – MDDM GRATULUJE

Z MČR v Electric Boogie se naši reprezentanti Honza ?oupalík a Marcel Havrda vrátili s medailemi. Máme radost , gratulujeme a rádi se s vámi podělíme o zážitky Honzy ?oupalíka. Říká:

“Dne 6.2. 2011 jsme se já a Marcel Havrda zúčastnili mistrovství České republiky v Electric Boogie v Jablonci nad Nisou. Oba jsme tancovali v hlavní věkové kategorii sólo a měli i společně duo.
V sólech bylo přihlášeno 17 tanečníků ze všech koutů republiky, konkurence byla tedy veliká. Mně a Marcelovi se podařilo probojovat až do finále. Marcel po skutečně vynikajícím výkonu vybojoval 3. místo a já, i přes pád v složitém tanečním prvku obsadil 7. místo.
Poté následovala kategorie EB dvojic, kde bylo přihlášeno 5. soutěžních duet a kde jsme vytancovali neuvěřitelné 2. místo hned za Hybrid’s Crew, známou dvojici z finále talentové soutěže Talentmania. Celkově bych tuto soutěž hodnotil jako velice úspěšnou, i proto že budeme opět reprezentovat náš „domeček“, taneční skupinu, Úvaly a samozřejmě i Českou republiku na mistrovství Evropy a mistrovství světa.”

Gratulujeme a na ME a MS přejeme hodně úspěchů.

Připravujeme pro vás……

MDDM vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma LÉTÁNÍ, info vpravo
5.3. pořádáme v sokolovně DĚTSKÝ KARNEVAL,
25.-27.2. fotografickou výstavu Ing.Karla Pokorného, více článek

MDDM děkuje

Dne 15.1. nás výborně reprezentovala děvčata z TS Rytmus na “Dni zdraví” v Europarku. Fotografie najdete ve Fotogalerii 2011 v sekci

TANEČNÍ AKCE.

Kroužek orientálního tance s Hankou Hainzovou

odpadá 19.1. a náhradní termín je ve středu 26.1. od 16.00 hodin.

Informace pro zájemce o VV pro předškoláky

Ve II. pololetí se uvolnilo několik míst na kroužku artefiletiky Evy ?ubrtové v pondělí od 15 do 16 hodin. Případní zájemci se mohou hlásit buď u pí. ?ubrtové nebo na tel.č. 281981934

Vítáme vás a přejeme všem, aby rok 2011 byl rokem příznivým.

Máme pro vás několik organizačních informací:
Činnost kroužků je zahájena od 3.1.2011
Od 3.1.2011 je pro malý zájem zrušen kroužek cvičení miminek
Úterní cvičení pro rodiče a děti je v novém čase od 9.30-10.15 hodin

5.3. pořádáme v sokolovně VESELÝ DĚTSKÝ KARNEVAL S KAPELOU KOLEGOVÉ

Placení kroužků na II.pololetí můžete provést dvěma způsoby:
1/Hotově v MDDM :
v pondělí 17. a 24.1. od 16.30 do 18.00 hodin
v úterý 18. a 25.1. od 16.30 do 19.00 hodin
ve středu 19. a 26.1. od 16.30 do 19.00 hodin
2/ Převodem na účet 270121574/0600
Nezapomeňte zadat jméno dítěte, variabilní symbol oddělení a kód kroužku. Platby musí být uhrazeny do 20.února. Děkujeme.